O nas

„Zrobimy Wszystko”
Co kryje się pod tą tajemniczą i enigmatyczną nazwą?

KIM JESTEŚMY ?

„Zrobimy Wszystko” – co kryje się pod tą tajemniczą i enigmatyczna nazwą? Nasza firma powstała w 2011 roku. Nie posiadając większego zaplecza finansowego udało nam się stworzyć prężnie działające przedsiębiorstwo, którego celem jest dostarczanie Klientom fachowców, których potrzebują.

Przekładając to na swobodniejszy język – wykonamy prawie każdą możliwą pracę. Dzięki współpracy z najwybitniejszymi studentami renomowanych szkół. Oferujemy niskie ceny, przy świeżym i uczciwym podejściu do pracy. W swoich działaniach kierujemy się indywidualnym podejściem do każdego zadania.

Poszukujesz pracy? jesteś energiczny i masz 1000 pomysłów na minutę?
Wyślij nam swoje CV, a znajdziemy dla Ciebie pracę.

Pisali o nas:

NASZ ZESPÓŁ

Adam Duk, oraz Piotr Górski są z pozoru zwykłymi studentami. To co odróżnia ich od większości rówieśników to ich własny biznes, którym zadają kłam obiegowej opinii, że „gdy coś jest od wszystkiego, to jest do niczego”.

Kiedy 3 lata temu wpadli na pomysł założenia firmy „Zrobimy wszystko” mało kto wierzył w ich sukces. Plan był z pozoru prosty: studenci, zatrudniając innych studentów, podejmą się każdej pracy, w sposób fachowy, rzetelny i – co najważniejsze – za uczciwą cenę. Czy to się sprawdziło? Patrząc na setki zadowolonych klientów, można śmiało odpowiedzieć, że tak. I to wbrew wciąż pokutującemu w naszym kraju przekonaniu, jakoby pracą fizyczną nie dało się odnieść sukcesu.

Zakres działalności firmy „Zrobimy wszystko” może wydawać się z pozoru przytłaczający. Od naciągania rakiet tenisowych, organizacji imprez urodzinowych dla dzieci, poprzez realizacje projektów ogrodniczych, odśnieżanie i uprzątanie terenu, montaż instalacji elektrycznej, a kończąc na copywritingu i zagadnieniach z działu Public Relations. Czy jest coś, co łączy te wszystkie, jakże różne, dziedziny? Jest nią na pewno fachowość wykonania, oraz finalny efekt. Piotr i Adam zatrudniają tylko najwybitniejszych studentów. Pracownik dobierany jest wedle potrzeb konkretnego zadania, tak aby zostało ono wykonane w najlepszy możliwy sposób. Przykładowo: pracami ogrodniczymi zajmują się tylko studenci ogrodnictwa SGGW, zaś lekcji tenisa udziela sam Adam Duk – wieloletni trener, oraz wychowanek warszawskiego klubu Tie Break. Świeże i nowatorskie podejście do pracy, to na pewno coś co odróżnia „Zrobimy wszystko” od innych firm świadczących podobne usługi. Oczywiście, ciężko mówić tutaj o bezpośredniej konkurencji, gdyż po prostu jej nie ma.

Motorem napędowym każdej firmy jest zaufanie klientów co do jakości świadczonych przez nią usług. Nie inaczej jest w przypadku Adama i Piotra. Większość nowych zleceń kierowanych jest od osób, którym ktoś polecił „Zrobimy wszystko”. Bardzo często zdarza się również, że zadowolony z jednej usługi klient, chce skorzystać z kolejnej. Może to być doskonałym przykładem dla innych przedsiębiorców, że nie potrzeba ogromnych nakładów finansowych, niejasnych znajomości, aby biznes stał się dochodowym. Solidnie i na czas wykonana praca jest najlepszą reklamą.

Piotr Górski i Adam Duk zapytania o początki działalności firmy odpowiadają, że był to bardzo trudny okres, nie do końca zdawali sobie sprawę na co się porywają. Patrząc jednak z perspektywy czasu widać, że ten ogromny wysiłek się opłacił. Ich firma z roku na rok jest co raz bardziej znana, a oni sami stali się wzorem dla rzeszy młodych ludzi, którzy również chcą wziąć los – dosłownie – w swoje ręce.