O nas

Zrobimy wszystko duże logo

„Zrobimy Wszystko” – co kryje się pod tą tajemniczą i enigmatyczna nazwą?

Firma powstała w 2011 roku. Nie posiadając większego zaplecza finansowego udało nam się stworzyć prężnie działające przedsiębiorstwo, którego celem jest kompleksowa obsługa nieruchomości.

Przekładając to na swobodniejszy język – wykonamy prawie każdą możliwą pracę związaną z Twoim domem, biurem czy ogrodem. Oferujemy rozsądne ceny, przy profesjonalnym i uczciwym podejściu do pracy. W swoich działaniach kierujemy się indywidualnym podejściem do każdego zadania.

Jak to się zaczęło?

Artykuł z gazety “Metro” z 13.11.2013 roku.

Adam Duk to z pozoru zwykły student. To co odróżnia go od większości rówieśników to ich własny biznes, którym zadają kłam obiegowej opinii, że „gdy coś jest od wszystkiego, to jest do niczego”.

Kiedy dwa lata temu wpadł na pomysł założenia firmy „Zrobimy wszystko” mało kto wierzył w sukces. Plan był z pozoru prosty: studenci, zatrudniając innych studentów, podejmą się każdej pracy, w sposób fachowy, rzetelny i – co najważniejsze – za uczciwą cenę. Czy to się sprawdziło? Patrząc na setki zadowolonych klientów, można śmiało odpowiedzieć, że tak. I to wbrew wciąż pokutującemu w naszym kraju przekonaniu, jakoby pracą fizyczną nie dało się odnieść sukcesu.

Zakres działalności firmy „Zrobimy wszystko” może wydawać się z pozoru przytłaczający. Czy jest coś, co łączy te wszystkie, jakże różne, dziedziny? Jest nią na pewno fachowość wykonania, oraz finalny efekt.

Referencje

Motorem napędowym każdej firmy jest zaufanie klientów co do jakości świadczonych przez nią usług. Nie inaczej jest w przypadku Adama. Większość nowych zleceń kierowanych jest od osób, którym ktoś polecił „Zrobimy Wszystko”. Bardzo często zdarza się również, że zadowolony z jednej usługi klient, chce skorzystać z kolejnej. Może to być doskonałym przykładem dla innych przedsiębiorców, że nie potrzeba ogromnych nakładów finansowych, niejasnych znajomości, aby biznes stał się dochodowym. Solidnie i na czas wykonana praca jest najlepszą reklamą.

Adam Duk zapytany o początki działalności firmy odpowiada, że był to bardzo trudny okres, nie do końca zdawał sobie sprawę na co się porywa. Patrząc jednak z perspektywy czasu widać, że ten ogromny wysiłek się opłacił. Firma z roku na rok jest coraz bardziej znana, a on sam stał się wzorem dla rzeszy młodych ludzi, którzy również chcą wziąć los – dosłownie – w swoje ręce.

Zaufali nam

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem