Inne prace i naprawy domowe

Jeżeli wpadłeś w wir codziennych wydarzeń i ciężko jest Ci znaleźć czas na drobne naprawy domowe, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na terenie Warszawy i wszystkich sąsiednich miejscowości.

Nie oszukujmy się, w każdym domu znajdzie się jakieś zadanie, które od dłuższego czasu odkładane jest „na jutro” - przykręcenie półki, naprawa zepsutego kontaktu czy montaż karnisza. To tylko kilka przykładów zadań domowych, które bardzo często wiszą nam nad głową. Dzięki naszym fachowcom w końcu się od nich uwolnisz i będziesz mógł spać spokojnie wiedząc, że praca została wykonana w sposób profesjonalny i co najważniejsze – bezpieczny.

Nasza firma oferuje następujące usługi:

Drobne naprawy domowe (tzw. złota rączka)

Czy Twój kran znowu kapie? A może chcesz zamontować nowe gniazdka elektryczne? Oszczędź sobie czasu i stresu na szukaniu specjalisty z konkretnej dziedziny. Nasz doświadczony zespół poradzi sobie z każdą naprawą domową, wykonując ją w przyjaznej atmosferze i z należytą starannością.

Każdy z naszych pracowników wyposażony jest w szereg profesjonalnych narzędzi, które w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i umiejętnościami, zapewniają skuteczne przeprowadzenie napraw domowych.

Możesz na nas polegać również w przypadku bardziej zaawansowanych zadań, takich jak naprawa oświetlenia kuchennego czy wykonanie nowego punktu świetlnego. Te prace wykonywane są przez naszego doświadczonego elektryka, więc Twój dom będzie w bezpiecznych rękach.

Niektóre naprawy domowe wymagają zakupu dodatkowych materiałów. Jeżeli nie masz na to czasu - znajdziemy i kupimy je za Ciebie.

Montaż mebli (np. IKEA)

Jeżeli nie masz czasu na złożenie swoich nowo kupionych mebli lub instrukcja do nich wydaje się być myląca, wypełnij nasz formularz kontaktowy, a my przyjedziemy i zmontujemy Twoje meble tak szybko, jak to możliwe.

Nasi niezawodni specjaliści złożą Twoje biurko lub inny mebel zachowując wskazówki od producenta zawarte w instrukcji oraz wszelkie zasady bezpieczeństwa.

Niezależnie od tego, czy kupiłeś łóżko do sypialni czy komplet mebli do salonu – zawsze możesz liczyć na nasz zespół fachowców, który wykona swoją pracę w przystępnej cenie.

Inne prace domowe

Kupiłeś nowe urządzenie AGD, ale nie wiesz jak je zamontować? A może chcesz zawiesić na ścianie telewizor, ale boisz się, że zaraz spadnie? Wszystkim się zajmiemy, a Ty będziesz mógł cieszyć się wolnym czasem i profesjonalnie wykonaną usługą.

Ponieważ jesteśmy firmą „Zrobimy Wszystko” podejmiemy się nie tylko napraw domowych, ale i większości innych nietypowych zleceń. Podczas naszej wieloletniej obecności na rynku mieliśmy okazję wykonać następujące zadania:

  • Rozładunek kontenerów
  • Wymiana oświetlenia na wysokości (korty tenisowe)
  • Szlifowanie i malowanie tarasów, mebli ogrodowych
  • Deratyzacja, odkomarzanie
  • Zaopatrzenie osiedli w środki czystości, sól i inne artykuły
  • Przemeblowanie istniejącego biura
  • Wciąganie na linach pancernej szafy do biura (2 piętro)
  • Montaż szyldu reklamowego
  • Podstawianie kontenerów i utylizacja odpadów

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem