Odśnieżanie na terenie Warszawy i sąsiednich miejscowości

Dla wielu osób okres zimowy to głównie jazda na nartach i lepienie bałwana. Niestety wiąże się on również z koniecznością częstego odśnieżania. Jak kapryśna jest zimowa aura nie trzeba nikogo przekonywać - w przeciągu jednej nocy całe miasto potrafi zostać przykryte białym puchem. Zimowy miejski krajobraz to więc zasypane ulice, chodniki, podjazdy, dachy oraz parkingi.

Wykupując nasze odśnieżanie w abonamencie już nigdy więcej nie będziesz musiał spoglądać na łopatę. Oferujemy odśnieżanie na terenie Warszawy i wszystkich pobliskich miejscowości. Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz instytucje państwowe.

Jak działa odśnieżanie abonamentowe?

Napisz do nas poprzez formularz kontaktowy lub po prostu zadzwoń. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz dokonamy bezpłatnej wyceny. Nasze stawki za abonamentowe odśnieżanie na terenie Warszawy należą do najniższych w całym mieście. Minimalna długość umowy wynosi 3 miesiące. Dla Twojej wygody, przyjmujemy płatności z góry lub cykliczne co miesiąc.

To wszystko! Twoja praca związana z odśnieżaniem właśnie się skończyła. Od teraz możesz ustawić budzik na późniejszą godzinę oraz cieszyć się czasem wolnym po pracy bez obowiązku odśnieżania. :)

Nasz doświadczony zespół zajmie się odśnieżaniem Twojej posesji, jak tylko warstwa śniegu osiągnie 2 cm lub na chodnikach pojawi się gołoledź.

Zakres usług odśnieżania

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, w zależności od potrzeb naszych Klientów. W naszej ofercie posiadamy następujące usługi:

Odśnieżanie prywatnych posesji

Zapewniamy kompleksowe odśnieżanie prywatnych posesji. Zadbamy o chodniki, alejki, podjazdy i inne tereny na Twojej działce. Dzięki naszej usłudze będziesz mógł ustawić budzik na późniejszą godzinę, a czas wolny po pracy spędzisz tak, jak będziesz miał ochotę – bez konieczności samodzielnego odśnieżania.

Odśnieżanie dróg dojazdowych do posesji

Pamiętaj, że jeżeli jesteś właścicielem drogi dojazdowej do swojej posesji, to Ty jesteś odpowiedzialny za jej odśnieżanie. Korzystając z naszych usług zapewnisz sobie bezproblemowy dojazd do nieruchomości, niezależnie od panującej pogody.

Odśnieżanie placów o dużych powierzchniach (parkingi, boiska)

Naszą ofertę kierujemy nie tylko do osób prywatnych, ale i firm oraz instytucji państwowych na terenie Warszawy i wszystkich pobliskich miejscowości. Korzystając z wydajnego i nowoczesnego sprzętu odśnieżamy parkingi, boiska szkolne i inne place o dużej powierzchni.

Odśnieżanie dachów płaskich i skośnych

Jeśli masz dach, na którym gromadzi się śnieg, bardzo ważne jest, aby systematycznie go odśnieżać. Zalegający na dachu śnieg i lód może obciążyć konstrukcję do tego stopnia, że budynek ulegnie zawaleniu.

Usuwanie sopli i nawisów

Spadające sople i nawisy mogą stanowić duże zagrożenie dla zdrowia zarówno ludzi jak i zwierząt. Pomimo tego, że sople nie wyglądają groźnie, jeżeli spadną na kogoś, mogą spowodować poważne obrażenia. Regularne usuwanie sopli i nawisów jest więc konieczne dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców i przechodniów.

Wywóz zalegającego śniegu

Nasze usługi odśnieżania świadczymy kompleksowo, dlatego do oferty włączyliśmy również wywóz śniegu. Jeżeli na swojej posesji nie masz miejsca na trzymanie zalegającego śniegu – wywieziemy go dla Ciebie.

Posypywanie piaskiem i solą

Posypywanie dróg, podjazdów czy chodników piaskiem lub solą pozwala w znaczący sposób zmniejszyć ryzyko urazu w wyniku upadku na oblodzonej powierzchni. Decydując się na nasze usługi, zapewniasz sobie i swoim najbliższym bezpieczeństwo przez całą zimę.

Inne usługi na życzenie Klienta

Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu naszych Klientów. Jeżeli szukasz firmy, która zrealizuje nietypowe zlecenie związane z odśnieżaniem – koniecznie napisz do nas poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem