Przewóz mebli na terenie Warszawy i okolic

Właśnie kupiłeś nowe mieszkanie i potrzebujesz przewieźć meble ze starego domu? A może zmieniasz lokalizację swojego biura? Masz już dosyć niepunktualnych i niesympatycznych kierowców? Właściwe zabezpieczenie Twoich rzeczy spędza Ci sen z powiek? Dobrze trafiłeś! W naszej ofercie znajdziesz profesjonalny przewóz mebli na terenie Warszawy i sąsiednich miejscowości.

Bez względu na to, czy chcesz przewieźć małą kanapę czy przeprowadzić duży dom jednorodzinny lub wyposażenie biura – zagwarantujemy Ci kompleksową i bezpieczną przeprowadzkę, w której nie ucierpi żaden z Twoich mebli.

Przewóz mebli - gwarancja kompleksowej usługi

Zdajemy sobie sprawę z tego, że przeprowadzka bywa stresującym przeżyciem. W końcu wiąże się ona z wieloma zmianami w życiu, presją czasu oraz ogromną ilością rzeczy do spakowania nagromadzonych przez wiele lat. Nasz wykwalifikowany zespół sprawi, że przeprowadzka przebiegnie w miłej atmosferze oraz okaże się przyjemnym doświadczeniem.

Przygotowanie i zabezpieczenie mienia

Przed przewozem mebli zajmujemy się najpierw ich demontażem. Pozwala to przetransportować je w bezpieczny sposób oraz zminimalizować ryzyko ich uszkodzenia. Bez problemu demontujemy i przewozimy także stałe elementy zabudowy, takie jak wbudowane meble czy kabiny prysznicowe.

Mniejsze przedmioty pakujemy w kartony, które następnie znakujemy, aby ułatwić ich lokalizację po przeprowadzce.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że podczas przeprowadzki część rzeczy może ulec uszkodzeniu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby temu zapobiec. Zabezpieczymy Twoje meble i inne przedmioty folią stretch, folią bąbelkową oraz papierem pakowym. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wszystko dotrze na miejsce w nienaruszonym stanie.

Przewóz mebli

Ponieważ zależy nam na jak najwyższej jakości naszych usług, naszą flotę stanowią nowoczesne i pojemne samochody. Dzięki nim przewozimy bezpiecznie nie tylko meble, ale i przedmioty wielkogabarytowe, jak np. pianina czy stoły bilardowe. Nasza załoga to wykwalifikowane i doświadczone osoby, które zadbają o bezpieczeństwo Twoich rzeczy. Jest to solidny i godny zaufania zespół, któremu możesz powierzyć przewóz swoich mebli.

Umeblowanie według wskazówek Klienta

Po dotarciu na miejsce nie zostawimy Cię ze wszystkim samego. Wniesiemy wszystko na górę, rozpakujemy, zajmiemy się montażem mebli i ich rozstawieniem według Twoich wskazówek.

Ile kosztuje przewóz mebli?

Do każdego zlecenie podchodzimy indywidualnie, dlatego jeżeli chcesz, aby przewozem Twoich mebli zajęła się nasza firma – zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Nasi eksperci dokonają oceny sytuacji, a także przeprowadzą wstępną, bezpłatną i niezobowiązującą wycenę.

Na ostateczną cenę przeprowadzki ma wpływ wiele czynników. Są to m.in.:
  • liczba mebli i innych przedmiotów, które musimy zabezpieczyć i przewieźć,
  • konieczność demontażu i montażu mebli,
  • wielkość zespołu zaangażowanego w przeprowadzkę,
  • liczba i rodzaj samochodów, którymi przewieziemy Twoje meble.
Poniżej znajdziesz nasze przykładowe ceny przewozu mebli na terenie Warszawy:
  • 2 osoby + samochód Volkswagen Crafter przystosowany do przeprowadzek (bez limitu km) - 200 zł/h
  • 3 osoby + samochód Volkswagen Crafter przystosowany do przeprowadzek (bez limitu km) - 250 zł/h

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem