Grabienie liści na Natolinie

Jesień to pora roku, podczas której żółto-pomarańczowe korony drzew dodają uroku miejskiemu krajobrazowi. Jeżeli Tobie kojarzy się jedynie z zalegającymi liśćmi w ogrodzie, nasza oferta może Cię zainteresować. Jako firma ogrodnicza świadczymy usługę grabienia liści na terenie Warszawy oraz wszystkich sąsiednich miejscowości. Naszymi Klientami osoby prywatne, firmy oraz instytucje państwowe.

Pozbędziemy się wszystkich zalegających liści w Twoim ogrodzie, a Ty będziesz mógł cieszyć się wolnymi popołudniami z rodziną.

Dlaczego należy regularnie grabić liście?

Grabienie liści na podwórku jest czasochłonnym i uciążliwym zajęciem, ale warto o nim pamiętać, ponieważ jest ono niezbędne do utrzymania pięknego i zdrowego trawnika. Gruba warstwa niezgrabionych liści skutecznie blokuje trawnikowi dostęp do świeżego powietrza oraz światła słonecznego. Kiedy powietrze, woda światło słoneczne i substancje odżywcze nie mają możliwości dotarcia do systemu korzeniowego trawnika, murawa zaczyna żółknieć i gnić.

Podobnie jak ma to miejsce w przypadku odśnieżania, właściciel posesji jest odpowiedzialny za regularne grabienie liści zalegających na chodnikach publicznych, przylegających bezpośrednio do ogrodzenia domu.

Zalegające liście przed posesją domu mogą być powodem otrzymania mandatu w wysokości od 100 do 200 zł. Nie można również zapominać o grabieniu liści ze ścieżek ogrodowych, prowadzących np. do domu lub wiaty śmietnikowej. Mokre, śliskie liście mogą stanowić duże zagrożenie dla mieszkańców posesji oraz pobrudzić nawierzchnię.

Ile kosztuje grabienie liści?

Cena naszej usługi grabienia liści na terenie Warszawy i wszystkich sąsiednich miejscowości zależy przede wszystkim od wielkości działki oraz znajdującej się na niej liczby drzew.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zachęcamy do wypełnienia naszego formularza kontaktowego, na podstawie którego przygotujemy dla Ciebie wstępną wycenę. Wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Podczas naszej wieloletniej obecności na rynku, mieliśmy już okazję grabić zarówno przydomowe ogródki jak i większe tereny takie jak obszar wokół Kolegium Europejskiego w Warszawie.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem