Malowanie ogrodzeń

Kiedy jedziesz ulicą i mijasz domy, co najczęściej przykuwa Twoją uwagę? Obstawiamy, że estetyczne i zadbane ogrodzenia. Eleganckie ogrodzenie to idealny sposób na to, aby dom wyglądał atrakcyjnie, a jego wartość wzrosła w oczach potencjalnego nabywcy.

Jeżeli marzy Ci się szybkie odświeżenie otoczenia Twojego domu, ale nie chcesz nadwyrężać domowego budżetu, odmalowanie ogrodzenia będzie idealnym rozwiązaniem.

Jako firma ogrodnicza oferujemy kompleksowe malowanie bram i ogrodzeń na terenie Warszawy i wszystkich sąsiednich miejscowości. Oferujemy bezpłatną i niezobowiązującą wycenę oraz przystępne ceny. Przekonaj się sam, wypełniając nasz formularz kontaktowy lub dzwoniąc na numer 799 123 991.

Malowanie ogrodzeń – dlaczego warto?

Oprócz walorów estetycznych, pomalowanie ogrodzenia niesie za sobą dodatkowe korzyści. Przede wszystkim, dobrze dobrana farba chroni materiał przed skutkami deszczu i promieni słonecznych. Silne oddziaływanie tych czynników atmosferycznych skutecznie skraca żywotność ogrodzenia, co w konsekwencji może wiązać się z koniecznością jego całkowitej wymiany.

Wybierzemy i kupimy farbę za Ciebie!

Nie masz czasu na chodzenie po sklepach w poszukiwaniu odpowiedniej farby? A może nie wiesz który produkt dostępny na rynku będzie najlepszy dla Twojego ogrodzenia? Zdaj się na nas! W naszej ofercie malowania ogrodzeń znajdziesz również dobór i zakup odpowiedniej farby. Bogate doświadczenie w malowaniu ogrodzeń pozwala nam dobrać odpowiedni produkt do danego rodzaju ogrodzenia.

Ile kosztuje malowanie ogrodzenia?

Orientacyjna cena malowania bram i ogrodzeń na terenie Warszawy i wszystkich sąsiednich miejscowości to 100 zł / m.b. Cena obejmuje przygotowanie ogrodzenia do malowania, zabezpieczenie niemalowanych elementów oraz malowanie ogrodzenia z obu stron. Ostateczna cena zależy jednak m.in. od długości i typu ogrodzenia. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie bezpłatną wycenę.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem