Montaż ogrodzenia z siatki leśnej

Ogrodzenie z siatki leśnej, jak sama nazwa wskazuje, stosowane jest zazwyczaj do ogrodzenia terenów leśnych – np. upraw młodych drzew. Dzięki dużej wytrzymałości siatki, chroni ona świeżo posadzone rośliny przed dzikimi zwierzętami.

Szerokie zastosowanie ogrodzenia z siatki leśnej

Siatka leśna stosowana jest nie tylko do ochrony młodych drzew. Dzięki stosunkowo niskiej cenie, wysokiej wytrzymałości oraz uniwersalnej budowie, wykorzystuje się ją również do ogrodzenia terenów budowy oraz placów o dużej powierzchni. Świetnie sprawdza się także przy drogach, skutecznie zapobiegając wtargnięciu na jezdnię dzikich zwierząt.

Ogrodzenie na placach budowy montowane jest zazwyczaj do czasu, aż właściciel posesji postawi docelowy parkan. Jest więc to rozwiązanie tymczasowe, które charakteryzuje się idealnym stosunkiem ceny do jakości. Siatka leśna ogradzająca teren budowy, może posłużyć również jako idealne miejsce do powieszenia znaków informujących o zakazie wstępu na plac budowy osobom nieupoważnionym. Jeżeli właścicielowi posesji szczególnie zależy na zabezpieczeniu terenu, może wykorzystać siatkę o gęstym splocie. Jest to rozwiązanie nieco droższe, ale zapewnia o wiele większą trudność przecięcia.

Fachowy montaż ogrodzenia z siatki leśnej

Na pierwszy rzut oka, montaż ogrodzenia leśnego nie wydaje się trudnym zadaniem. Warto jednak pamiętać, że aby siatka spełniała swoje zadanie, ogrodzenie musi być zbudowane dokładnie i z jak największą precyzją. Doświadczenie z budowy innego typu ogrodzeń może tutaj nie pomóc, ponieważ ogrodzenie z siatki leśnej montuje się zupełnie inaczej od zwykłego ogrodzenia wokół działki rekreacyjnej.

Jako firma Zrobimy Wszystko podejmujemy się wszelkiego rodzaju działań związanych z ogrodnictwem. W naszej ofercie znajduje się również montaż ogrodzenia z siatki leśnej. Na swoim koncie mamy już wiele udanych realizacji tego typu prac. Naszą ekipę charakteryzuje bogata wiedza i doświadczenie. Możesz być pewien, że Twoja działka zostanie ogrodzona w odpowiedni sposób, zapewniając całkowite bezpieczeństwo.

Zachęcamy do kontaktu poprzez nasz formularz kontaktowy lub bezpośrednio pod numerem +48 799 123 991. Odpowiemy na wszystkie pytania, a także wykonamy bezpłatną i niezobowiązująca wycenę.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem