Porządkowanie ogrodu na Mokotowie

Jeżeli czujesz, że straciłeś kontrolę nad swoim ogrodem, trawa wymaga skoszenia, pojawiły się niechciane krzewy i drzewa, a Ty nie wiesz od czego zacząć porządki - zachęcamy do skorzystania z naszej usługi profesjonalnego porządkowania ogrodów na terenie Warszawy i wszystkich sąsiednich miejscowości.

Nasi doświadczeni ogrodnicy posprzątają Twoją działkę, dzięki czemu z przydomowej dżungli będziesz mógł zrobić piękny ogród, zachwycający swoim urokiem przez cały rok.

Porządkowanie ogrodów – zakres prac

W ramach porządkowania ogrodów oferujemy m.in.:

  • usuwanie z działki zalegających gałęzi, liści i kamieni,
  • usuwanie niepożądanych roślin,
  • usuwanie z działki zalegających odpadów, rupieci i złomu,
  • wycinanie niechcianych lub martwych drzew i krzewów,
  • przycinanie żywopłotów i krzewów,
  • odchwaszczanie ogrodu,
  • czyszczenie podjazdu, ścieżek i tarasu.

Naszą ofertę porządkowania ogrodów kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub na numer 799 123 991. Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie bezpłatną i niezobowiązującą wycenę prac. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i szybką odpowiedź na Twoją wiadomość.

Po uporządkowaniu ogrodu, warto zadbać o jego zagospodarowanie. Pozwoli to zapobiec nawróceniu stanu sprzed sprzątnięcia działki. Założenie nowego trawnika, posadzenie roślin oraz instalacja oświetlenia sprawią, że ogród przejdzie kompletną metamorfozę i już zawsze będzie wizytówką Twojego domu.

Porządkowanie ogrodu na warszawskim Mokotowie - realizacja

Poniżej prezentujemy jedną z naszych realizacji porządkowania ogrodu na warszawskiej Sadybie. Ogród o powierzchni 80 m2 wymagał uprzątnięcia oraz wymiany drewnianego uszkodzonego płotu.

Pozbyliśmy się z działki niepożądanych roślin oraz usunęliśmy zalegające gałęzie. W zakres prac wszedł również projekt nasadzeń, zakup, transport i nasadzenie roślin, położenie agrowłókniny przeciw chwastom, korowanie oraz odgrodzenie linii rabat od nowo założonego trawnika.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem