Zakładanie trawników z rolki i siewu w Warszawie

Utrzymanie trawnika w doskonałym stanie nie zawsze jest prostym zadaniem. Niekorzystne warunki atmosferyczne, mecze piłkarskie w ogrodzie, problemy z chwastami, inwazje szkodników, czy po prostu drobne zaniedbania, powodują, że w pewnym momencie musimy zdecydować się na wymianę trawnika. Z pomocą przychodzi nasza firma, oferująca profesjonalne zakładanie trawników - zarówno z rolki, jak i siewu - na terenie Warszawy oraz wszystkich pobliskich miejscowości.

Trawnik założony przez naszą firmę będzie wizytówką Twojego ogrodu. Podkreśli piękno sąsiadujących z nim roślin, a także zapewni idealne miejsce do spędzania wolnego czasu podczas ogrodowych przyjęć czy kąpieli słonecznych.

Zakładanie trawników z rolki i z siewu

Naszym Klientom z Warszawy i okolic oferujemy zakładanie trawników zarówno z rolki jak i z siewu.

Największą zaletą trawnika z rolki jest uzyskanie natychmiastowego efektu. Zaraz po zakończeniu naszych prac będziesz mógł cieszyć się trawnikiem o jednolitej i intensywnej zielonej barwie.

Na trawnik z siewu trzeba poczekać kilka tygodni, ale świetnie sprawdzi się na większej powierzchni. Mieszankę nasion zawsze dobieramy do funkcji jaką ma pełnić trawnik – inne do trawnika, na którym będą bawić się dzieci, a inne do trawnika ozdobnego, który ma jedynie cieszyć oko swoim wyglądem.

Jeżeli nie masz pewności, który ze sposobów sprawdzi się lepiej w Twoim ogrodzie – zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Nasi eksperci ocenią sytuację, a także dokonają bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny usługi. Przykładowe ceny znajdą Państwo w naszym cenniku usług ogrodniczych.

Kompleksowe zakładanie trawników

Jako firma ogrodnicza oferujemy kompleksowe podejście w zakładaniu trawników. Przed rozpoczęciem pracy przeprowadzamy dokładną inwentaryzację terenu, a w razie potrzeby usuwamy z niego wszystkie zbędne elementy (np. szkło, kamienie, korzenie). Następnym krokiem jest przygotowanie podłoża – przekopanie, wyrównanie, przygotowanie warstwy gruntu.

W naszej ofercie mamy również rozłożenie siatki przeciw kretom. Ci niepożądani goście niszczą korzenie trawy w poszukiwaniu pożywienia, co skutkuje uschnięciem roślin. Dodatkowo ich kopce widoczne na murawie zdecydowanie rujnują wizerunek ogrodu i wpływają negatywnie na jego prezencję.

Zakładanie trawników to idealna okazja do zamontowania automatycznego systemu nawadniania. Taki system dostarcza roślinom odpowiednio dobraną ilość wody, a także podlewa ogród o najkorzystniejszych porach dnia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą projektowania i instalacji systemów nawadniania.

Aby zapewnić atrakcyjny wygląd Twojego ogrodu przed kolejne lata, oferujmy pełny zakres zabiegów pielęgnacyjnych położonego założonego trawnika – m.in. koszenie, podlewanie, nawożenie, aerację czy odchwaszczanie.

Gdzie świadczymy nasze usługi?

Zakładanie trawników z rolki i siewu świadczymy na terenie Warszawy oraz wszystkich pobliskich miejscowości. Zapraszamy do kontaktu osoby prywatne oraz firmy z Warszawy, Piaseczna, Otwocka, Kobyłki, Pruszkowa, Milanówka, Legionowa, Ożarowa Mazowieckiego, Radzymina i okolic.

    Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

    Rozumiem