Sadzenie tui

Ĺťywopłot z tui jest często spotykanym rozwiązaniem w przydomowych ogrodach. Rośliny te nie są drogie, a świetnie sprawdzają się jako ogrodzenie oddzielające od siebie dwie działki. Dlatego, jeżeli cenisz sobie prywatność i potrzebujesz ogrodzenia wyższego, niż przewiduje prawo budowlane, posadzenie tui w ogrodzie będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Ĺťywopłot z tui jest również znacząco tańszy od konstrukcji z drewna, betonu czy kamienia.

Jako firma ogrodnicza oferujemy sadzenie tui na terenie Warszawy i wszystkich sąsiednich miejscowości. Sadzimy rośliny w taki sposób, aby jak najszybciej się zakorzeniły i zaczęły rosnąć, osiągając dojrzałość w jak najkrótszym czasie. Jeżeli chcesz posadzić tuje w swoich ogrodzie, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub na numer +48 799 123 991.

Kompeksowa usługa sadzenia tui w Warszawie i okolicy

Naszym Klientom oferujemy kompleksową usługę sadzenia tui. Wybierzemy gatunek krzewu, który najlepiej sprawdzi się w Twoim ogrodzie, dobierzemy odpowiednią liczbę sadzonek oraz odległości między nimi. W ten sposób zagwarantujemy Twojemu żywopłotowi najlepsze warunki do wzrostu, a Ty będziesz mógł cieszyć się prywatnością w swoim ogrodzie.

Jeżeli nie masz czasu na samodzielny zakup tui, możesz zdać się na nas! Współpracujemy z najlepszymi szkółkami, co gwarantuje najwyższą jakość sadzonych przez nas roślin.

Dla podkreślenia atrakcyjnego wyglądu świeżo posadzonych tui, oferujemy wysypanie wokół nich ziemi, kory lub torfu.

Kiedy można sadzić tuje?

Tuje sadzimy od połowy kwietnia do połowy października. Krzewy te są odporne na mróz, ale należy pamiętać, że słabo ukorzenione rośliny mogą przemarzać.

Świeżo posadzone tuje, zwłaszcza latem, należy obficie podlewać. Sadzenie tui jest więc idealną okazją i powodem do przemyślenia instalacji w swoim ogrodzie automatycznego systemu nawadniania.

Jeżeli jesteś zainteresowany posadzeniem tui w swoim ogrodzie, na pewno zainteresuje Cię również nasza oferta przycinania tych krzewów, aby zapewnić im piękny wygląd i optymalne warunki do wzrostu.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem