Nawadnianie ogrodów w Warszawie i okolicy

Czy zauważyłeś wysuszoną trawę w swoim ogrodzie? Wciąż brakuje Ci czasu na jej sumienne i regularne podlewanie? Nasza firma oferuje idealne rozwiązanie – montaż profesjonalnych systemów nawadniania na terenie Warszawy i wszystkich sąsiednich miejscowości. Instalowane przez nas systemy pochodzą jedynie od wiodących marek na rynku - Rain Bird i Hunter.

Kompleksowe podejście do nawadniania ogrodów

Instalację systemów nawadniania rozpoczynamy od dokładnego i przemyślanego projektu. Nasi eksperci uwzględniają w nim rozlokowanie domu, podjazdów, ścieżek, trawników, żywopłotów, rabat oraz budynków gospodarczych.

W oparciu o przygotowany projekt dobieramy rodzaj i liczbę zraszaczy, średnice przewodów oraz liczbę niezależnych sekcji podlewania. W zależności od rodzaju roślinności w ogrodzie wykorzystujemy zraszacze stałe, ruchome lub kroplujące. Dobieramy również pory dnia, w których ma włączać się podlewanie, aby roślinność w Twoim ogrodzie miała optymalne warunki do wzrostu.

Prawidłowe rozmieszczenie i odpowiedni dobór elementów systemu nawadniania zwiększa jego efektywność i przyspiesza zwrot inwestycji.

Jeżeli jesteś zainteresowany automatycznym nawadnianiem ogrodu, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy. Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania oraz dokonają bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny. Jeżeli przy okazji montażu systemu nawadniania ogrodu chcieliby państwo zasiać nową trawę, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zakładania trawników oraz usługami ogrodniczymi na terenie Warszawy.

Korzyści z automatycznego nawadniania ogrodów

Oszczędność czasu

Automatyczne nawadnianie ogrodu to świetny sposób na oszczędność czasu. Pół godziny poświęcone na poranne podlewanie trawnika można zamienić na dłuższy sen lub poranną kawę. Natomiast popołudniami, po powrocie z pracy, będziesz mógł spędzić więcej czasu z bliskimi lub oddać się swoim pasjom. Rośliny zostaną podlane automatycznie o wyznaczonej godzinie.

Oszczędność pieniędzy

Automatyczne nawadnianie ogrodów pozwala zaoszczędzić nie tylko czas ale i pieniądze. Nasze instalacje podlewają tylko te obszary, które potrzebują wody – chodniki i podjazdy pozostają suche. Dzięki możliwości ustalenia konkretnych godzin podlewania, rośliny podlewane są w optymalnych porach dnia. Dzięki temu woda trafia do korzeni, a nie odparowuje do atmosfery.

Powyższe czynniki przyczyniają się do oszczędności wody, co skutkuje niższymi rachunkami i znaczącą oszczędnością pieniędzy na przestrzeni lat.

Zielony trawnik i bujna roślinność

Profesjonalny system nawadniania pomaga w utrzymaniu zdrowej gleby, a tym samym trawnika oraz roślinności w ogrodzie. Zraszacze podlewają rośliny równomierną ilością wody oraz z odpowiednią częstotliwością. Pozwala to zatrzymać w glebie niezbędne składniki odżywcze, dzięki którym roślinność w ogrodzie ma zapewnione jak najlepsze warunki do wzrostu.

Wyższa wartość rynkowa domu

Nabywcy domów cenią sobie udogodnienia, a takim z pewnością jest automatyczne nawadnianie ogrodu. Coraz szybszy tryb życia uniemożliwia wielu osobom poświęcenia kilku godzin tygodniowo na podlewanie roślin. Inwestycja w automatyczny system nawadniania ogrodu może więc w przyszłości zadecydować o finalizacji sprzedaży domu.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem