Montaż tarasów w Warszawie

Montaż tarasu kompozytowego to popularny i praktyczny sposób na przekształcenie części ogrodu w przestrzeń do odpoczynku i relaksu. Sprawdzi się on zarówno podczas hucznych imprez na świeżym powietrzu, jak i w trakcie porannej sesji jogi.

Tarasy kompozytowe łączą w sobie piękno naturalnego drewna i trwałość nowoczesnych materiałów. Są łatwe w utrzymaniu, trwałe, odporne na plamy, zarysowania i pleśń. Do ich zalet należy także szeroka paleta kolorów dostępnych na rynku.

Montaż tarasów kompozytowych w Warszawie - kompleksowa usługa

Jako firma ogrodnicza mamy bogate doświadczenie w projektowaniu i montażu tarasów kompozytowych w Warszawie i wszystkich sąsiednich miejscowościach. Nasi monterzy to doświadczeni specjaliści z szeroką wiedzą, którzy dopasują odpowiednie rozwiązanie do Twoich potrzeb i budżetu.

W ramach montażu tarasu kompozytowego:

  1. Przygotowujemy podłoże pod taras.
  2. Wykonujemy hydroizolację oraz montujemy agrowłókninę, która zapobiega wrastaniu
  3. chwastów pod tarasem.
  4. Dokonujemy zakupu desek kompozytowych od zaufanych i sprawdzonych producentów.
  5. Przedstawiamy Klientowi oficjalną wycenę materiału ze sklepu.
  6. Układamy legary (drewniane lub aluminiowe).
  7. Montujemy deski kompozytowe.

Zalety tarasów kompozytowych

Nasi klienci, którzy wybrali montaż tarasu kompozytowego, chwalą sobie przede wszystkim:

Trwałość

Wysoka trwałość desek kompozytowych to niewątpliwie jedna z ich największych zalet. Tarasy kompozytowe są odporne na warunki atmosferyczne, plamy i pleśń. Możesz po nich spokojnie przesuwać meble ogrodowe bez ryzyka porysowania powierzchni tarasu.

Niskie koszty utrzymania

Wybierając taras kompozytowy nie musisz martwić się o jego malowanie lub konserwację specjalistycznymi środkami. Wystarczy sporadyczne czyszczenie ciepłą wodą z mydłem, aby taras służył Ci przez długie lata. Chociaż początkowy koszt desek kompozytowych może być wyższy niż tych drewnianych, jeśli weźmie się pod uwagę koszt konserwacji, inwestycja zwróci się już po kilku latach.

Estetykę

Tarasy kompozytowe coraz bardziej przypominają swoje drewniane odpowiedniki. Zarówno pod względem wyglądu jak i dotyku. W łatwy sposób możesz więc uzyskać imitację egzotycznego drewna w swojej sferze wypoczynku. Jeżeli wokół domu wolisz bardziej nowoczesny wygląd, producenci oferują deski kompozytowe w kolorach szarości lub beżu.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem