Projektowanie ogrodów

Jeżeli marzy Ci się piękny ogród, ale nie masz pomysłu na zagospodarowanie swojej działki – skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych projektantów. Zapewniamy kompleksowe projektowanie ogrodów na terenie Warszawy i wszystkich sąsiednich miejscowości - wstępne konsultacje, wykonanie projektu oraz wdrożenie go w życie.

Pomożemy Ci w pełni wykorzystać potencjał Twojej działki, projektując ogród, który będzie zachwycał, współgrał z otaczająca go przestrzenią oraz spełniał Twoje indywidualne potrzeby.

Podczas projektowania ogrodu, stawiamy przede wszystkim na współpracę z Klientem. Dzięki temu, mamy możliwość dostosowania projektu do funkcji jakie ma spełniać ogród oraz do stylu preferowanego przez właściciela działki. Takie podejście zapewnia naszym Klientom stuprocentową satysfakcję oraz gwarancję dopasowania projektu do ich potrzeb.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat projektowania ogrodów przez naszą firmę, wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas na numer 799 123 991.

Jak zaprojektujemy Twój ogród?


1. Wstępna konsultacja

Odwiedzimy Cię i omówimy Twoje preferencje i sugestie dotyczące ogrodu. Przyjrzymy się działce, ocenimy jej potencjał oraz zaproponujemy wstępne pomysły na zagospodarowanie przestrzeni wokół domu.

2. Inwentaryzacja i dokumentacja fotograficzna

Po wstępnej konsultacji, wykonamy dokumentację fotograficzną, pobierzemy wszystkie niezbędne pomiary oraz sprawdzimy jakość gleby. To wszystko pozwoli nam wykonać projekt idealnie dopasowany do Twojej działki.

3. Projekt koncepcyjny ogrodu

W oparciu o uzgodnione wytyczne oraz dokonane pomiary, opracujemy i przedstawimy Ci wstępny projekt Twojego ogrodu w postaci profesjonalnej wizualizacji. Projekt koncepcyjny uwzględniać będzie układu roślin, rodzaj nawierzchni, rozmieszczenie małej architektury, a także lampy ogrodowe oraz zraszacze automatycznego systemu nawadniania.

Na typ etapie będziemy mogli wprowadzić ewentualne zmiany, aby zaprojektowany przez nas ogród spełniał w stu procentach Twoje oczekiwania.

4. Projekt wykonawczy

Po akceptacji projektu koncepcyjnego, rozpoczniemy przygotowywanie projektu wykonawczego. Znajdą się w nim m.in. rzut zagospodarowania terenu z dokładną lokalizacją obiektów, podanymi gatunkami i odmianami roślin oraz liczbą w skupinach i na rabatach. Wykonamy również dokładny projekt systemu oświetlenia oraz instalacji automatycznego systemu nawadniania.

W ramach projektu wykonawczego przygotujemy wstępny kosztorys zawierający spis ilościowy roślin, materiałów do budowy nawierzchni, instalacji oraz małej architektury, a także zestawienie kosztów realizacji projektu z cenami poszczególnych prac, roślin i materiałów.

5. Założenie ogrodu

Jako firma ogrodnicza świadczymy kompleksowe usługi zakładania ogrodów. Po zaprojektowaniu Twojego ogrodu, możemy od razu przejść do jego realizacji. Tutaj przeczytasz pełny opis naszej oferty dotyczącej zakładania ogrodów. W ramach realizacji projektu zajmiemy się zakupem wszystkich niezbędnych roślin oraz elementów instalacji oświetlenia i automatycznego systemu nawadniania.

6. Pielęgnacja ogrodu

Jeżeli będziesz potrzebować pomocy w utrzymaniu atrakcyjności swojego nowego ogrodu , być może zainteresuje Cię nasza oferta pielęgnacji ogrodów. Mamy w tym obszarze bogate doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Nasza ekipa zajmie się pielęgnacją Twojego ogrodu od A do Z, a Ty będziesz pewny, że wszystko rośnie tak jak powinno.

    Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

    Rozumiem